Sympozjum Drobiarskie

XXIV Sympozjum Drobiarskie odbędzie się w październiku 2021 roku


XXIV

Sympozjum Drobiarskie 

14-16.10.2021

 

Mocno wierzymy,  że w terminie  14-16.10.2021 będziemy mogli Państwa gościć na XXIV Sympozjum Drobiarskim w Kościelisku. Bardzo się cieszymy, iż po tak długiej, wymuszonej pandemią przerwie spotkamy się znów, by omawiać bieżące problemy naszej branży i odkrywać nowe perspektywy. Stali bywalcy Sympozjum z rzewną nutką wspominają także estradowe atrakcje artystyczne i regionalną gastronomię w „Sołosie holnym”. Trzymajmy zatem kciuki abyśmy mogli spotkać się bez przeszkód w październiku. 

 

 


XXIII Sympozjum Drobiarskie 2019 już za nami!

Spójrzmy, ile się działo w ciągu tych kilkudziesięciu godzin prezentacji, wykładów, spotkań, relaksu z Andrzejem Poniedzielskim oraz hucznej zabawy w Sałasie Holnym.

 

TUTAJ link do galerii fotografii z Sympozjum.


Zapraszamy na

XXIII Sympozjum Drobiarskie 2019

 

XXIII Sympozjum Drobiarskie 2019
XXIII Sympozjum Drobiarskie 2019
Program - XXIII Sympozjum Drobiarskie 2019
Program – XXIII Sympozjum Drobiarskie 2019

 

 

 

 

 

XXIII Sympozjum Drobiarskie 2019

Zapraszamy na XXIII Sympozjum Drobiarskie w Zakopanem – Kościelisku

W  dniach 30.05 – 1.06.2019 zapraszamy Państwa na kolejne, już dwudzieste trzecie spotkanie hodowców, producentów, naukowców i przedstawicieli firm poświęcone polskiemu drobiarstwu.Program i więcej  szczegółów dotyczących naszego tegorocznego spotkania znajdą Państwo klikając na plansze umieszczone obok.

Kontakt z organizatorami 

 

 

 

 


Rekordowe XXII Sympozjum Drobiarskie

 

Rekordową liczbę uczestników zanotowała tegoroczna edycja Sympozjum Drobiarskiego. Coroczne sympozjum to w naszym kraju jedyna możliwość spotkania w takiej skali i formule. Spotykają się tu hodowcy kur niosek, przedstawiciele firm oraz naukowcy.  Tematy obejmowały bardzo szeroki zakres zagadnień dotyczących samej hodowli, zdrowia niosek, zagadnień ekonomicznych i prawnych tej gałęzi rolnictwa. Nowinki, trendy, prognozy – to wszystko sprawia, że zakopiańskie sympozjum z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestników. Od lat sprawdza się formuła podziału Sympozjum Drobiarskiego na część wykładową i prezentacyjną, następnie artystyczną ( w tym roku wystąpił Kabaret Jurki ) oraz  posiady w Szałasie Holnym,  gdzie  długo w noc trwały dyskusje przy suto zastawionych stołach i góralskiej kapeli.


 

 


Sympozjum Drobiarskie w Zakopanem

 

XXII

Sympozjum Drobiarskie

w Zakopanem – Kościelisku

 

 

Zaproszenie Sympozjum Drobiarskie

Organizatorzy Sympozjum

• Big Dutchman Polska Sp. z o.o.
• Ceva Polska
• De Heus Sp. z o.o.
• Delacon Polska Sp. z o.o.
• DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
• Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o.
• Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz w Poznaniu
• Lohmann Tierzucht GmbH
• OPOL-DROB Sp. z o.o.
• Proteon Pharmaceuticals
• Vaxxinova GmbH

 

 

 

Zapraszają na doroczne spotkanie
w dniach 7 – 9.06.2018
w Wojskowym Domu Wypoczynkowym
„Kościelisko”
położonym w Zakopanem – Kościelisku,
przy ul. St. Nędzy – Kubińca 101

 

Koszt uczestnictwa 400,00 zł netto (492,00 zł brutto) od osoby

Płatne na konto OPOL-DROB Sp. z o.o.
W BPS SA O/Opole
nr 21193010282010100006160001
lub w dniu przyjazdu

Prosimy o potwierdzenie udziału w Sympozjum do dnia 05.06.2018.
• listownie na adres: Opol-Drob Sp. z o.o.
ul. Traugutta 8, 49-200 Grodków
• telefonicznie: tel. 77 415 52 15

 

 

Zapraszamy !

7-9.06.2018 Zakopane -Kościelisko

XXII Sympozjum Drobiarskie

 

 

 


 

 

 

Fotograficzny przegląd wydarzeń XXI Sympozjum Drobiarskiego w Zakopanem

W czerwcu, jak co roku do Zakopanego zjechała z całego kraju czołówka polskich hodowców drobiu specjalizujących się w hodowli kur nieśnych oraz w produkcji jaj. Producenci i hodowcy spotykają się tu już od ponad dwóch dekad a celem tych spotkań jest popularyzacja najnowszej wiedzy z dziedzin hodowli, genetyki czy ochrony zdrowia kur nieśnych. O poziomie krajowej produkcji jaj świadczy wysoka pozycja Polski na tle innych krajów europejskich – jesteśmy w gronie największych producentów.

W sympozjum, oprócz hodowców drobiu i producentów jaj uczestniczą także największe firmy produkujące pasze, dodatki do pasz, leki i technologie weterynaryjne a także producenci kompletnego wyposażenia kurników i wybiegów.

Na licznych wykładach wyniki badań prezentują przedstawiciele świata nauki, menedżerowie korporacji a także dzielą się swoimi opiniami hodowcy – praktycy. Omawiane są najnowsze trendy w hodowli i efektywne sposoby na podniesienie poziomu produkcji. Na XXI Sympozjum Drobiarskim nie zabrakło również gości z zagranicy.

Na zakończenie wypełnionego wykładami dnia spotkanie hodowców i producentów drobiu uświetnił jak zawsze akcent artystyczny – w tym roku był to występ Aloszy Awdiejewa.

Nie zawiodła też kulinarna propozycja spędzenia wieczoru w góralskiej karczmie. W szałasie „holny” degustacji towarzyszyły zbójnickie i drobione przygrywane przez góralską kapelę a udany wieczór zakończyła dyskoteka.

 

 

 


Krótki film z XXI Sympozjum Drobiarskiego 2017

 

 

 

 

 


Zapraszamy  na XXI Sympozjum Drobiarskie – Zakopane   8-10 Czerwca 2017

Informacje i szczegółowy program poniżej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaproszenie w formie PDF

 

 

 

 


Fotorelacja z XX Sympozjum Drobiarskiego 

 

 

 

 


 

Krótki film z  XX Sympozjum Drobiarskiego 2016

 

 

 

 

 

 153-Zakopane-Konferencja-20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 11-13.06. 2015. odbyło się w Zakopanem XIX Sympozjum Drobiarskie, którego OPOL-DROB jest głównym organizatorem.

Uczestniczyło w nim niemal 200 osób, producentów jaj spożywczych, ale także firm związanych z tą branżą.
 

Szczegółowy program zawarty jest w zaproszeniu.

 

Jak co roku staraliśmy się tak dobrać osoby prelegentów oraz tematykę ich prezentacji, by przekazać Państwu, w sposób jak najbardziej profesjonalny i ciekawy, najnowszą wiedzę dotyczącą tej gałęzi produkcji.

Zadbaliśmy także o część rozrywkową, którą wypełniła Pani Katarzyna Piasecka, specjalistka Standup`u, wywołująca podczas swego występu raz po raz salwy śmiechu. I tak zadowoliliśmy ducha, a wtedy nadszedł czas na ciało, o co zadbali niezawodni jak zwykle, Staszka i Jasiek, właściciele jedynej w swym rodzaju karczmy „Holny”, skąd nikt głodny na pewno nie wyszedł. A jak już wyszedł, to miał do pokonania jeszcze jakże trudne podejście w drodze powrotnej do hotelu. To tylko kilkaset metrów, ale ilu już tam poległo… Oczywiście był to wynik braku aklimatyzacji, czyli słabego zaadoptowania organizmu do jakże innych warunków panujących w górach.

 

Szerokie relacje z Sympozjum mogą także znaleźć Państwo w lipcowych wydaniach „Polskiego Drobiarstwa”  oraz „Hodowcy Drobiu”  oraz sierpniowym wydaniu „Informatora Drobiarskiego”
 
 
Poniżej zaś fotorelacja z  XIX Sympozjum Drobiarskiego .