Fotograficzny przegląd wydarzeń XXI Symozjum Drobiarskiego w Zakopanem

W czerwcu, jak co roku do Zakopanego zjechała z całego kraju czołówka polskich hodowców drobiu specjalizujących się w hodowli kur nieśnych oraz w produkcji jaj. Producenci i hodowcy spotykają się tu już od ponad dwóch dekad a celem tych spotkań jest popularyzacja najnowszej wiedzy z dziedzin hodowli, genetyki czy ochrony zdrowia kur nieśnych. O poziomie krajowej produkcji jaj świadczy wysoka pozycja Polski na tle innych krajów europejskich – jesteśmy w gronie największych producentów.

W sympozjum, oprócz hodowców drobiu i producentów jaj uczestniczą także największe firmy produkujące pasze, dodatki do pasz, leki i technologie weterynaryjne a także producenci kompletnego wyposażenia kurników i wybiegów.

Na licznych wykładach wyniki badań prezentują przedstawiciele świata nauki, menedżerowie korporacji a także dzielą się swoimi opiniami hodowcy – praktycy. Omawiane są najnowsze trendy w hodowli i efektywne sposoby na podniesienie poziomu produkcji. Na XXI Sympozjum Drobiarskim nie zabrakło również gości z zagranicy.

Na zakończenie wypełnionego wykładami dnia spotkanie hodowców i producentów drobiu uświetnił jak zawsze akcent artystyczny – w tym roku był to występ Aloszy Awdiejewa.

Nie zawiodła też kulinarna propozycja spędzenia wieczoru w góralskiej karczmie. W szałasie „holny” degustacji towarzyszyły zbójnickie i drobione przygrywane przez góralską kapelę a udany wieczór zakończyła dyskoteka.


Krótki film z XXI Sympozjum Drobiarskiego 2017

 

 

 

 

 


Zapraszamy  na XXI Sympozjum Drobiarskie – Zakopane   8-10 Czerwca 2017

Informacje i szczegółowy program poniżej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaproszenie w formie PDF

 

 

 

 


Fotorelacja z XX Sympozjum Drobiarskiego 

 

 

 

 


 

Krótki film z  XX Sympozjum Drobiarskiego 2016

 

 

 

 

 

 153-Zakopane-Konferencja-20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 11-13.06. 2015. odbyło się w Zakopanem XIX Sympozjum Drobiarskie, którego OPOL-DROB jest głównym organizatorem.

Uczestniczyło w nim niemal 200 osób, producentów jaj spożywczych, ale także firm związanych z tą branżą.

Szczegółowy program zawarty jest w zaproszeniu.

 

Jak co roku staraliśmy się tak dobrać osoby prelegentów oraz tematykę ich prezentacji, by przekazać Państwu, w sposób jak najbardziej profesjonalny i ciekawy, najnowszą wiedzę dotyczącą tej gałęzi produkcji.

Zadbaliśmy także o część rozrywkową, którą wypełniła Pani Katarzyna Piasecka, specjalistka Standup`u, wywołująca podczas swego występu raz po raz salwy śmiechu. I tak zadowoliliśmy ducha, a wtedy nadszedł czas na ciało, o co zadbali niezawodni jak zwykle, Staszka i Jasiek, właściciele jedynej w swym rodzaju karczmy „Holny”, skąd nikt głodny na pewno nie wyszedł. A jak już wyszedł, to miał do pokonania jeszcze jakże trudne podejście w drodze powrotnej do hotelu. To tylko kilkaset metrów, ale ilu już tam poległo… Oczywiście był to wynik braku aklimatyzacji, czyli słabego zaadoptowania organizmu do jakże innych warunków panujących w górach.

 

Szerokie relacje z Sympozjum mogą także znaleźć Państwo w lipcowych wydaniach „Polskiego Drobiarstwa”  oraz „Hodowcy Drobiu”  oraz sierpniowym wydaniu „Informatora Drobiarskiego”
Poniżej zaś fotorelacja z  XIX Sympozjum Drobiarskiego .
Lohmann Brown, Lohmann LSL

Pisklęta Lohmann

Kontakt Opol-Drob

Opol-Drob dane kontaktowe

Opol- Drob

Opol- Drob - O firmie

Transport piskląt

Transport piskląt

Produkcja piskląt

Produkcja piskląt