Aktualności Archiwum 2

 

UWAGA –

ZMIENIONY, NOWY ADRES e-mail firmy OPOL-DROB!

Zmieniliśmy adres e-mail  – prosimy nie adresować już maili do nas na nieczynną skrzynkę serwera neostrady –

nasz nowy adres to: biuro@opoldrob.pl


Tatry z Kościeliska
Tatry z Kościeliska

 

 

 

 

 

 

 

 

XXV Sympozjum Drobiarskie już na początku czerwca!

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejne, jubileuszowe bo 25. Sympozjum Drobiarskie w Zakopanem w terminie 09-11.06.2022. Liczymy, jak co roku, na niezawodne Państwa przybycie. Dalsze szczegóły podamy niebawem w zaproszeniu, które zamieścimy także na naszej stronie. Do zobaczenia u stóp Tatr!

 

WDW
WDW w Kościelisku

 

 


Rekordowe

XXIV Sympozjum Drobiarskie 

już za nami

Zakończone 16 października 2021 roku  XXIV Sympozjum Drobiarskie było rekordowe pod względem frekwencji. Blisko 300 uczestników brało udział w  zróżnicowanych, dynamicznych prezentacjach i wykładach. Liczne gremium  słuchaczy była bardzo zadowolona z wyniesionej wiedzy. Także cześć towarzyska i kulturalna usatysfakcjonowała zdecydowaną większość – koncert Mai Sikorowskiej i zespołu Kroke oraz tradycyjny wieczór regionalny ze wspaniałą, góralską kuchnią pozostaną na długo w pamięci.

XXIV Sympozjum Drobiarskie na fotografiach

XXIV Sympozjum Drobiarskie na fotografiach
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

XXIV

Sympozjum Drobiarskie 

14-16.10.2021

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na XXIV edycję Sympozjum Drobiarskiego w Zakopanem-Kościelisku. Po długiej przerwie będziemy mogli ponownie przedyskutować nurtujące nas zagadnienia. Pełni optymizmu oczekujemy Państwa niezawodnego, jak co roku, przybycia.

Pozdrawiam i do zobaczenia pod wierchami Tatr!

Andrzej KamionkaPobierz Zaproszenie na XXIV Sympozjum Drobiarskie w PDF


XXIV

Sympozjum Drobiarskie 

14-16.10.2021

 

Z radością pragniemy Państwa poinformować, iż zaplanowaliśmy tegoroczną edycję Sympozjum Drobiarskiego w terminie 14-16.10.2021., jak zwykle w Zakopanem-Kościelisku. Już dzisiaj prosimy o zaznaczenie tej daty w kalendarzu i zarezerwowanie czasu na tak długo oczekiwane spotkanie. Mamy nadzieję, iż tym razem nic nie stanie nam na przeszkodzie. Aby tak się stało, bardzo będziemy wdzięczni za zabranie ze sobą Certyfikatów COVID – 19. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia pod wierchami Tatr!

Andrzej Kamionka

XXIV Sympozjum Drobiarskie - 14-16.10.2021
                  XXIV Sympozjum Drobiarskie – 14-16.10.2021                                                  fot. Andrzej Kamionka

 

 

 

 

 

 

Mocno wierzymy,  że w terminie  14-16.10.2021 będziemy mogli Państwa gościć na XXIV Sympozjum Drobiarskim w Kościelisku. Bardzo się cieszymy, iż po tak długiej, wymuszonej pandemią przerwie spotkamy się znów, by omawiać bieżące problemy naszej branży i odkrywać nowe perspektywy. Stali bywalcy Sympozjum z rzewną nutką wspominają także estradowe atrakcje artystyczne i regionalną gastronomię w „Sołosie holnym”. Trzymajmy zatem kciuki abyśmy mogli spotkać się bez przeszkód w październiku. 


XXIV Sympozjum Drobiarskie - 14-16.10.2021
Płochacz halny w Tatrach           fot. Andrzej Kamionka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kurki Rosa 1 oraz Rosa 5 w naszej ofercie


Wprowadziliśmy do naszej oferty linię kurek Rosa 1 oraz Rosa 5 – ze względu na swoje walory cieszą się one dużym zainteresowaniem.  

 

XXIV Sympozjum Drobiarskie odbędzie się w czerwcu 2021 roku (termin odwołany)


Sytuacja pandemiczna zmusiła nas, niestety do decyzji o ponownym przeniesieniu terminu XXIV Sympozjum Drobiarskiego – spotkamy się w roku 2021. Nowy termin konferencji został ustalony na 17-19.06.2021.

Życzymy Wszystkim dużo zdrowia – i do zobaczenia w wolnym od wirusowego zagrożenia czerwcu 2021 roku.

 

Nowy, jesienny termin XXIV Sympozjum Drobiarskiego (termin odwołany)


W związku z panującą pandemią COVID – 19, w dbałości o Państwa bezpieczeństwo, postanowiliśmy przełożyć termin naszego dorocznego Sympozjum Drobiarskiego na 24 – 26.09.2020. Pozostańcie Państwo w zdrowiu i do zobaczenia jesienią!

 

Nowy termin Sympozjum Drobiarskiego
Nowy termin Sympozjum Drobiarskiego – z uwagi na stan epidemii

 


XXIII Sympozjum Drobiarskie – filmXXIII Sympozjum Drobiarskie 2019 już za nami!

Spójrzmy, ile się działo w ciągu tych kilkudziesięciu godzin prezentacji, wykładów, spotkań, relaksu z Andrzejem Poniedzielskim oraz hucznej zabawy w Sałasie Holnym.

TUTAJ link do galerii fotografii z Sympozjum.

 

 

 

Aktualności Archiwum